Neler yeni

100TL yatırıma 50TL bonus Mobiliddaa'daa

Mobiliddaa Destek

Destek Personeli
| Bilgiler |
Katılım
18 Mar 2020
Mesajlar
89
Tepkime puanı
2
Puanları
8
100tl 50tl.jpgBu Promosyondan sadece 1 defa yararlanılabilir.

Bu promosyon sadece ilk yatırımınız için geçerlidir. Tüm yatırım yöntemleri ile 100TL YATIRIMA 50TL Bonusu talep edebilirsiniz.

Promosyonundan faydalanabilmeniz için minimum 100 TL değerinde yatırımınızın hesabınıza yansımış olması gerekmektedir. Maksimum alınabilecek bonus miktarı 50 TL'dir

Bonusu'nun çekilebilir bakiyeye dönüşmesi için alınan bonus+anaparanın 3 katı kadar minumum 2 maç her maçın oranı minumum 1.70 olacak şekilde çevrim yapılması gerekmektedir.
Bonus sadece SPOR başlığında yer alan oyunlarda geçerlidir,Bu bonus ile maximum aldıgınız bonusun 15 katı kadar cekım yapabilirsiniz
MOBİLİDDAA, promosyonu suistimal etmek isteyen veya haksız kazanç sağlamak isteyen kullanıcıların bonusunu silme ve kullanıcının hesabını kapatma haklarını elinde tutar. Bonus aldıktan sonra CANLI CASİNO alanına aktarım yapılması durumunda CANLI CASİNO alanından doğan kazançlar iptal edilecektir. Aynı zamanda bonusunuzla elde ettiğiniz kazançlarınız da silinecektir.

MOBİLİDDAA Risk Departmanı, hesabınızla ilgili herhangi şüpheli bir işlem tespit etmesi durumunda, bu bonustan yararlanamazsınız. Genel Bonus Kuralları ve Şartları, olası risk unsurlarını belirtmektedir.

Bu promosyon için, Genel Promosyon Kuralları ve şartları geçerlidir.


MOBİLİDDAA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ
 

crusslionel16

ESB Üyesi
| Bilgiler |
Katılım
12 Eyl 2020
Mesajlar
173
Tepkime puanı
69
Puanları
28
Yaş
27
Hocam bence o 3 saat kuralını kaldırın o 3 saat kuralı oldukça bir çok insan yatırım yapmaz bence
 

Benzer konular