Neler yeni

Freybet - %25 Çevrimsiz FreeBet

Freybet Destek

Destek Personeli
| Bilgiler |
Katılım
21 May 2020
Mesajlar
605
Tepkime puanı
87
Puanları
28
d78f4af786eab06f53c74e391d3fd5d5_1134_news.png


%25 Çevrimsiz FreeBet
 1. Bu promosyondan yararlanabilmeniz için yatırım yöntemi farketmeksizin minumum 20₺ yatırım yapmanız gerekmektedir.
 2. Yatırımınıza istinaden %25 oranında Freebet alabilirsiniz. 24 saat içerisinde yararlanılabileceğiniz maksimum FreeBet tutarı 300 TL’dir.
 3. Yatırımınızı yaptıktan sonra bakiyenizi eksiltmeden önce Canlı Destek hattımız üzerinden %25 FreeBet’inizi talep etmeniz gerekmektedir.
 4. Tek sefer de maksimum 100₺ alabilirsiniz.
 5. FreeBet’in ana bakiyenize geçmesi için en az 1.30 oranda bahis almanız gerekmektedir.
 6. Kazanç sağlamanız durumunda FreeBet tutarı hesabınızdan düşmektedir.
 7. Bu promosyondan yararlanmanız durumunda farklı bir promosyondan yararlanamamaktasınız.
 8. Hesabında bakiyesi veya açık kuponu bulunan üyelerimiz bu promosyondan yararlanamamaktadır.
 9. Çekim yapan kullanıcılar sonraki 24 saat boyunca gerçekleştirdikleri yatırımları için herhangi bir promosyondan yararlanamazlar.FreeBet çevrim süresi 3 gündür.
 10. Oyuncunun bonusları kötüye kullandığı ya da kural dışı işlemler gerçekleştirdiği tespit edilir ise FreyBet söz konusu bonusları iptal etme hakkına sahiptir. Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı e-mail hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir.
 11. FreyBet uygun gördüğü an üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi,Fatura vb. belgeleri isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda FreyBetoyuncunun kazançlarını bloke etme hakkına sahiptir.
 12. FreyBet bu bonusu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme veya kural ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara bonus vermeme hakkını da saklı tutar. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.
Bu kurallara ek olarak sitemizin Genel kural ve şartları da dahildir.