Neler yeni

Freybet - %50 Gold Freebet

Freybet Destek

Destek Personeli
| Bilgiler |
Katılım
21 May 2020
Mesajlar
605
Tepkime puanı
87
Puanları
28
4e0e37a2abd12803ea159be629d40704_1134_news.png


%50 GOLD FREEBET
 1. Bu promosyondan yararlanabilmeniz için yatırım yöntemi farketmeksizin Sadece 20₺ yatırım yapmanız gerekmektedir.
 2. Yatırımınıza istinaden %50 oranında Freebet alabilirsiniz. 24 saat içerisinde maksimum 3 defa FreeBet’ten faydalanabilirsiniz.
 3. Yatırımınızı yaptıktan sonra bakiyenizi eksiltmeden önce Canlı Destek hattımız üzerinden %50 FreeBet’inizi talep etmeniz gerekmektedir.
 4. Sadece 20₺ ‘ye özel %50 FreeBet eklenmektedir.
 5. FreeBet’in ana bakiyenize geçmesi için en az 1.30 oranda bahis almanız gerekmektedir.
 6. Kazanç sağlamanız durumunda FreeBet tutarı hesabınızdan düşmektedir.
 7. Bu promosyondan yararlanmanız durumunda farklı bir promosyondan yararlanamamaktasınız.
 8. Hesabında bakiyesi veya açık kuponu bulunan üyelerimiz bu promosyondan yararlanamamaktadır.
 9. Çekim yapan kullanıcılar sonraki 24 saat boyunca gerçekleştirdikleri yatırımları için herhangi bir promosyondan yararlanamazlar.FreeBet çevrim süresi 3 gündür.
 10. Oyuncunun bonusları kötüye kullandığı ya da kural dışı işlemler gerçekleştirdiği tespit edilir ise FreyBet söz konusu bonusları iptal etme hakkına sahiptir. Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı e-mail hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir.
 11. FreyBet uygun gördüğü an üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi,Fatura vb. belgeleri isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda FreyBetoyuncunun kazançlarını bloke etme hakkına sahiptir.
 12. FreyBet bu bonusu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme veya kural ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara bonus vermeme hakkını da saklı tutar. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.
Bu kurallara ek olarak sitemizin Genel kural ve şartları da dahildir.