Neler yeni

Hilecilere yeni önlemler!

Diabolic

Yönetici
Admin
| Bilgiler |
Katılım
10 Ara 2019
Mesajlar
12,388
Tepkime puanı
5,379
Puanları
113
Modern Warfare ve Warzone hile önleme sistemine dair detaylar Call of Duty’nin resmi Twitter hesabı üzerinden oyuncular ile paylaşıldı.

Ekran Resmi 2020-04-22 12.24.09.png


Oyuncuların Warzone’da en çok şikayetçi olduğu konuların başında çoğu oyunda olduğu gibi hileciler geliyordu. Oyunun piyasaya sürüldüğü günden bu yana hileciler için alınan önlemlerin yetersiz olduğundan şikayetçi olan oyuncular için iyi haber geldi. Infinity Ward cephesinden gelen haberlere göre hile önleme sisteminde ciddi güncellemeler var.


Artık raporladığınız bir oyuncu oyundan yasaklandığı an siz de bir onay ile bildirim alacaksınız. Böylece şikayet ettiğiniz kişilerin akıbetinden de haberdar olabileceksiniz. Alınan önlemler arasında eşleştirme sisteminde yapılan bir değişiklik de yer alıyor. Artık hileciler eşleştirme sistemi tarafından birbirlerinin maçlarına atanacaklar. Bunun yanı sıra oyuncular yakın bir zamanda ölüm kamerası görüntülerini izlerken de şüpheli gördükleri oyuncuları rapor edebilecekler.
 

sebat00061

ESB Üyesi
| Bilgiler |
Katılım
4 Eyl 2019
Mesajlar
123
Tepkime puanı
30
Puanları
28
Yaş
48
başarılı olur iyşallah
 

civcivbahis

ESB Üyesi
| Bilgiler |
Katılım
7 Ocak 2019
Mesajlar
867
Tepkime puanı
530
Puanları
93
Yaş
30
Hilecileri birbirleriyle eşleştircek kadar konuya hakimse direkt engellemeleri lazım oyunun ama işlerine gelmez bütün oyunlar hileyi de kendileri çıkarıp satıyorlar hatta hileden daha fazla gelirleri var o yüzden hiçbir oyunda hile bitmez isteseler hepsini engelller ler ama işlerine gelmez o yüzden boşuna kasmayın zevkine oynayın :D